Candidatul PER, Mircia Gutău, câștigă un nou mandat în fruntea primăriei Rm. Vâlcea

Candidatul PER, Mircia Gutău, câștigă un nou mandat în fruntea primăriei Rm. Vâlcea
Scris de Daniel Onescu Publicat: 28 sept. 2020, 09:33
In urma numararii partiale a voturilor din cele 434 de sectii de vot, o parte dintre vechii primari au castigat un nou mandat la alegerile locale 2020, in timp ce altii, printre care si cel mai longeviv edil, au pierdut.
Citește și
- 07:44Mii de angajați din educație ies în stradă: proteste ample față de noua lege a salarizării
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News

























