GEORGE SIMION, ALĂTURI DE ANCA ALEXANDRESCU ÎN LUPTA PENTRU CAPITALĂ: ”TREBUIE SĂ LUPTĂM ÎMPOTRIVA CELOR DE LA BUTOANE”

GEORGE SIMION, ALĂTURI DE ANCA ALEXANDRESCU ÎN LUPTA PENTRU CAPITALĂ: ”TREBUIE SĂ LUPTĂM ÎMPOTRIVA CELOR DE LA BUTOANE”
Scris de Realitatea Ecologista Publicat: 5 nov. 2025, 15:32
Președintele AUR, George Simion, a mers, miercuri, alături de Anca Alexandrescu, în mijlocul bucureștenilor pentru a le asculta strigătul disperat pe care actuala conducere se preface că nu îl aude, dar și pentru a găsi soluții concrete la problemele pe care aceștia le au.
Citește și
- 07:44Mii de angajați din educație ies în stradă: proteste ample față de noua lege a salarizării
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News

























