Laurențiu Botin, mesaj pentru Lucian Mândruță după atacul la Realitatea PLUS: "Mâine-poimâine, poți fi tu în locul celui abuzat"
Scris deRealitatea Ecologista
Publicat11 iul. 2026, 13:21
Actualizat11 iul. 2026, 13:24
SursăRealitatea PLUS
Laurențiu Botin condamnă atacurile lansate de Lucian Mîndruță la adresa Realitatea PLUS și a justiției! Moderatorul emisiunii 100% îi transmite jurnalistului că ar putea ajunge în aceeași situație precum cea a Televiziunii Poporului, victimă a unui abuz al sistemului. În consecință, spune Laurențiu Botin, nu este indicat să admitem astfel de situații și trebuie să reacționăm. Asta au făcut și reprezentanții Realitatea PLUS atunci când au mers în instanță cu decizia CNA de întrerupere a programului și au primit câștig de cauză.
Citește și
- 17:46Liviu Alexa: Vreau azi sǎ îi reamintesc lui Dumnezeu cǎ existǎ Nectarie şi Maria. Vreau azi sǎ vǎ reamintesc VOUǍ care e rostul Oamenilor.
- 08:51Nicușor Dan, avertisment după decizia Moody’s: „România trebuie să revină la creștere economică”
- 15:26PSD, replică dură pentru Bolojan: „România este într-o situație de forță majoră”
- 10:51Bolojan: Nivelul Dunării asigură o funcționare a centralei de la Cernavodă de patru-cinci zile dacă debitele vor scădea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News

























