Mai multe controale la firmele care exploatează lemnul s-au lăsat cu amenzi

Mai multe controale la firmele care exploatează lemnul s-au lăsat cu amenzi
Scris de Realitatea Ecologista Publicat: 31 iul. 2020, 17:59
În cadrul acţiunii, poliţiştii au stabilit că reprezentanții unei societăţi comerciale dețineau în depozitul firmei,
Citește și
- 11:05Un lider din PNL îl desființează pe Bolojan: „Să-ți fie rușine, Ilie! Ai sacrificat interesul României pentru funcție”
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News
























