Călin Georgescu, despre moțiunea de cenzură care a dus la căderea Guvernului Bolojan: „Felicitări, a fost un prim pas spre reconciliere națională”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea Ecologista
Publicat14 mai 2026, 22:16
Sursărealitatea.net
”Eu pot să vă spun atât, sunt gata oricând, cum am și demonstrat, să-mi servesc țara, dar nu în orice condiții".
Citește și
- 15:14Victor Ponta îi ia apărarea lui Nicușor Dan în scandalul Veștea: „Suntem o țară de nebuni”
- 15:10PNL anunță oficial că Adrian Veștea va fi dat afară din partid
- 15:08Adrian Veștea, după consultările cu partidele: ”Interesul nostru este de a avea o majoritate cât mai largă”
- 14:56Călin Georgescu intervine dur în plină criză politică. Mesajul tranșant al candidatului interzis de sistem
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News

























