Robert Negoiță a câștigat în primă instanță procesul cu ANAF

Robert Negoiță
Scris deRealitatea Ecologista
Publicat18 mai 2026, 21:45
Actualizat18 mai 2026, 21:51
Victorie în primă instanță pentru Robert Negoiță în procesul cu ANAF în legătură cu obligațiile fiscale stabilite în urma unui control. Curtea de Apel București a admis cererea primarului Sectorul 3 și a anulat parțial deciziile emise de ANAF.
Citește și
- 15:14Victor Ponta îi ia apărarea lui Nicușor Dan în scandalul Veștea: „Suntem o țară de nebuni”
- 15:10PNL anunță oficial că Adrian Veștea va fi dat afară din partid
- 15:08Adrian Veștea, după consultările cu partidele: ”Interesul nostru este de a avea o majoritate cât mai largă”
- 14:56Călin Georgescu intervine dur în plină criză politică. Mesajul tranșant al candidatului interzis de sistem
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Ecologista și pe Google News


























